TrueCam A5s - Profesjonalna kamera samochodowa + filtr ochronny UV

TRUECAMA5S + UV

Nowy produkt

Profesjonalna kamera samochodowa

 • Rozdzielczość Full HD
 • Wbudowany moduł GPS
 • Wykrywanie radarów prędkości
 • Nagrywanie w pętli i czujnik G-sensor
 • Automatyczny start i detekcja ruchu
 • Polskie menu

Więcej szczegółów

327,00 zł brutto

A7_zpsnoabmwxq.jpg

TrueCam A5s

Szukasz naprawdę profesjonalnej kamery samochodowej? Już nie musisz …teraz dodatkowo z filtrem ochronny UV w zestawie

 

 

Jeżeli szukasz wysokiej klasy, profesjonalnej kamery samochodowej, już nie musisz szukać dalej… Rejestrator TrueCam A5s– w przeciwieństwie do innych czarnych skrzynek – posiada wysoką jakość nagrań; bez problemu rozpoznasz na nich tablice rejestracyjne, a także twarze osób, zarówno w dzień, jak i w nocy. Wszystko to w najwyższej możliwej ostrości i ze szczegółami!

 
Wielką zaletą wideorejestratora TrueCam jest prosta obsługa, nie nastręczająca kłopotów przy codziennym użytkowaniu. Jest ona zapewniona przez możliwość trwałego montażu uchwytu kamerowego w samochodzie. Do niego podłączone jest na stałe zasilanie, dzięki czemu przestaje być konieczna codzienna skomplikowana instalacja kamery, podłączanie kabli zasilających i wybieranie odpowiedniej pozycji do nagrywania, z czym mamy do czynienia w przypadku konkurencyjnych kamer.


Rejestrator jazdy TrueCam A5s uchwyci również każde niebezpieczne czy podejrzane zachowanie przy Twoim pojeździe, niezależnie od pory dnia czy nocy. Dzięki modułowi GPS i aplikacji Google Maps, z którą współpracuje, będziesz mieć możliwość analizy dowolnych szczegółów już przejechanych tras. Kamera TrueCam A5 może się także przydać przy wykonywaniu przepięknych ujęć z miejsc, którymi przejeżdżasz, lub przy uprawianiu sportów motoryzacyjnych.

 Baner-A5_zpsjwuax6vi.jpg

 

 

1_zpsvopc8vsh.jpg

Nagrywanie w Full HD 1080p

Kamera samochodowa TrueCam A5s nagrywa w rozdzielczości Full HD 1080p. Jakość nagrań wykonanych przez tę kamerę samochodową pozwala na rozpoznanie nawet najmniejszych szczegółów – sylwetki ludzkiej, twarzy lub numeru rejestracji. Niezależnie od tego, czy kręcisz w dzień, w nocy, w dobrych czy złych warunkach oświetleniowych.

 

 

Moduł GPS2_zpstan77iun.jpg

Kamera TrueCam A5s posiada moduł GPS. Poza rejestrowaniem położenia samochodu mierzy on także i nagrywa prędkość jazdy. Możesz wybrać, czy prędkość nagrania ma wyświetlać się na stałe przy nagraniu, czy też zapisywać jedynie w dzienniku GPS. Jeżeli nie chcesz, aby prędkość była zapisywana na nagraniu, wystarczy, że wyłączysz tę funkcję w ustawieniach. Zarejestrowane dane z trasy możesz wyświetlać w aplikacji Google Maps.

 

 

 

3_zps36azojtq.jpgDetekcja radarów prędkości

Dzięki specjalnej funkcji twoja kamera samochodowa TrueCam poinformuje cię o miejscach, w których dobrze byłoby zachować szczególną ostrożność. Kamera posiada baze danych stacjonarnych oraz odcinkowych radarów prędkości, a także wykrywaczy jazdy na czerwonym świetle oraz innych miejsc, w którym warto być szczególnie ostrożnym. Sygnalizacja przebiega za pomocą instrukcji głosowych wraz z ostrzeganiem o ewentualnym przekraczaniu dozwolonej prędkości. Baza danych zawiera informacje o ponad 33000 strefach niebezpiecznych w 36 krajach Europy, wliczając również Rosję oraz Ukrainę – aktualizacja jest darmowa.

Nowością są nietypowe wersje instrukcji głosowych, które możesz pobrać ze strony www.TrueCam/firmware.

 

Łatwy codzienny montaż4_zpslyn3rgqr.jpg

Przy codziennym korzystaniu z wideorejestratora ważne jest, aby instalacja kamery w samochodzie nie była kłopotliwa. Dzięki możliwości przymocowania na stałe uchwytu kamerowego w aucie, do którego podłącza się zasilanie, odpada konieczność skomplikowanego codziennego montażu kamery ze skomplikowanym podłączaniem do niej kabli zasilających i wyborem odpowiedniej pozycji do nagrywania. Kamerę w łatwy sposób po prostu wsuniesz w uchwyt i możesz wyruszać w trasę!

 

 

5_zpsitpsi6hx.jpg

Nagrywanie w pętli

Kamera do auta TrueCam A5s pozwala na nagrywanie w sposób nieprzerwany. W przypadku zapełnienia miejsca na karcie pamięci, wideorejestrator rozpocznie przepisywanie najstarszego nagrania. Nie musisz się dzięki temu obawiać, że będziesz musiał przerywać nagrywanie z powodu przepełnionej pamięci. W razie potrzeby możesz też zabezpieczyć nagrania wideo i zdjęcia, chroniąc je przed przypadkowym usunięciem.

 

 

G-sensor6_zpsevpr6xk8.jpg

G-sensor, zwany także czujnikiem przeciążenia lub grawitacyjnym, to czujnik, który w formie wykresu rejestruje kierunek jazdy w trzech osiach przestrzennych. W przypadku uderzenia w Twój samochód, czujnik dokładnie rozpozna, skąd nastąpiło. Dane te można potem z łatwością przejrzeć w odtwarzaczu GPS. Dzięki czujnikowi G-sensor wideorejestrator rozpozna ewentualną kolizję i automatycznie zabezpieczy w tym momencie nagranie, aby nie doszło do jego nadpisania przez nowsze pliki w trybie nagrywania w pętli.

 

 

 

7_zpsici42h2q.jpgZabezpieczanie wideo

Jeżeli chcesz zachować aktualne nagranie, wystarczy wcisnąć przycisk kłódki. W ten sposób nagranie zostanie zabezpieczone i nie będzie groziło mu nadpisanie przez inny, nowszy plik. Przycisku można użyć w dowolnym momencie, przy przeglądaniu galerii wideo lub w trakcie nagrywania. Możesz w ten sposób dokonywać archiwizacji nagrań do późniejszego użytku. Wykonane nagrania wideo i zdjęcia można także kiedykolwiek odbezpieczyć i usunąć ręcznie.

 

 

Wyświetlacz LCD z polskim menu8_zpsjpqulyda.jpg

Ważnym elementem wyposażenia TrueCam A5s jest wyświetlacz LCD, który pozwala na kontrolę nagrań „czarnej skrzynki”, odtworzenie nagrania w wideorejestratorze czy ustawienie niezbędnych funkcji kamery. Menu obsługi kamery TrueCam A5s ma zrozumiałą strukturę i jest w całości po polsku, dzięki czemu obsługa urządzenia nie będzie kłopotliwa.

 

 

 

Detekcja ruchu9_zpswfd5uera.jpg

Kamera samochodowa TrueCam rozpocznie nagrywanie w momencie, gdy włączy się czujnik ruchu. Funkcję detekcji ruchu docenisz zwłaszcza, gdy ktoś przy cofaniu auta uderzy w Twój zaparkowany samochód lub uszkodzi go w inny sposób. Dzięki kamerze będziesz miał dowód w postaci nagrania sprawcy lub rejestracji jego samochodu.

 

 

10_zps3zswgwfv.jpgWymienne filtry polaryzacyjne i UV

Kamera samochodowa TrueCam A5s oferuje możliwość bezproblemowego przytwierdzenia na obiektyw filtrów polaryzacyjnych CPV albo filtrów UV. Filtr polaryzacyjny CPL likwiduje odblaski, dzięki czemu na nagraniu nie znajdują się niepożądane odbicia światła, a przede wszystkim nie widać odbicia przedniej szyby. Filtr UV zwiększa nasycenie i intensywność kolorów, przyciemnia obraz nieba oraz usuwa mgłę na odległym horyzoncie. Filtr UV znajduje się już w zestawie z kamerą.

 

Nagrywanie w nocy11_zpsqbhfb2ck.jpg

Aby można było mieć całkowitą pewność, że „czarna skrzynka” wykona ujęcia odpowiedniej jakości, wideorejestrator TrueCam A5s wyposażony został w najlepsze elementy optyczne i zaprogramowany tak, aby umożliwić wykonywanie jak najlepszych nagrań nocnych. Wykonywanie nagrań wideo lub zdjęć w niekorzystnych warunkach oświetleniowych i w nocy nie stanowi już żadnego problemu!


wlasciwosci1.jpg
wlasciwosci2.jpg
wlasciwosci3.jpg
wlasciwosci4.jpg
Zawartość opakowania

Co wchodzi w skład zestawu podstawowego?


3.jpg

Kamera TrueCam A5s

W opakowaniu znajduje się kamera samochodowa TrueCam A5s oraz poniższe akcesoria

opakowanie1.jpg

opakowanie2.jpg

opakowanie3.jpg

Dodatkowo zestaw powiększony jest o filtr ochronny UV

filtr-UV.jpg

Specyfikacja:

specyfikacja-PL.jpgpl.png

Oficjalna polska dystrybucja

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem TRUECAM w Polsce.
Nasze kamery objęte są dwuletnią gwarancją posiadają polskojęzyczne menu kamery i polskojęzyczną instrukcją obsługi.

TRUECAM realizuje usługi serwisowe tylko i wyłącznie dla produktów pochodzących z oficjalnej sieci dystrybucyjnej.

Napisz opinię

TrueCam A5s - Profesjonalna kamera samochodowa + filtr ochronny UV

TrueCam A5s - Profesjonalna kamera samochodowa + filtr ochronny UV

Profesjonalna kamera samochodowa

 • Rozdzielczość Full HD
 • Wbudowany moduł GPS
 • Wykrywanie radarów prędkości
 • Nagrywanie w pętli i czujnik G-sensor
 • Automatyczny start i detekcja ruchu
 • Polskie menu

Polecane przez eksperta

Wysyłka

Sposoby dostawyNazwaCzas dostawyCena
Kurier DPD - przedpłata Kurier DPD - przedpłata dostawa zazwyczaj w następny dzień roboczy od złożenia zamówienia Za darmo!
Kurier DPD - pobranie Kurier DPD - pobranie dostawa zazwyczaj w następny dzień roboczy od złożenia zamówienia Za darmo!
Paczkomaty InPost - Paczkomaty InPost - dostawa zazwyczaj w następny dzień roboczy od złożenia zamówienia Za darmo!

* Dla zakupów powyżej 199,99 zł darmowa dostawa!