G6 gimbal Feiyu Tech + tripod

G6 + MINITRIPOD

Nowy produkt

Gimbal G6 FeiyuTech - to ultranowoczesny 3 osiowy stabilizator do kamer sportowych.

G5 współpracuje nie tylko z kamerami GoPro HERO6, HERO5, HERO4 ale również z innymi kamerami sportowymi o podobnej wadze i zbliżonych rozmiarach takich jak AEE, LAMAX, BML, EKEN, SJCAM, REDLEAF i innych.

Więcej szczegółów

829,00 zł brutto

Feiyu Tech G6

W zestawie powiększonym o Tripod


Przewaga dzięki innowacyjności

G6 to najnowszy model będący następcą znanego i cenionego na rynku stabilizatora FeiyuTech G5. Dzięki zoptymalizowanemu środkowi ciężkości, najnowszy 3-osiowy gimbal ręczny Feiyu-Tech G6 jest kompatybilny z kamerami GoPro HERO 6, HERO5, HERO4, Sony RX0 (po założeniu adaptera), oraz innymi sportowymi kamerami o podobnej wadze i zbliżonych rozmiarach.

Feiyu G5

Szeroka kompatybilność

Feiyu G5

Pionier wśród wodoodpornych stabilizatorów

Konstrukcja gimbala Feiyu Tech G6 jest w całości odporna na zachlapania i kontakt z wodą. Nie chodzi o zwykłą innowację, ale rzeczywiście rewolucyjne posunięcie. Aby zapewnić ochronę przed zamoczeniem, a jednocześnie zachować atrakcyjność użytkowania, przeprowadziliśmy zmiany właściwie wszystkich elementów. Razem z wodoszczelną kamerą GoPro HERO6 czy HERO5 będziesz się cieszyć wszystkimi wzruszającymi momentami w deszczu jak i w trudniejszych morskich warunkach, bez obaw, że do kamery czy stabilizatora może przeniknąć woda.

Feiyu G5

Bezpośredni dostęp do istotnych funkcji

Feiyu-Tech G6 posiada wbudowany moduł Bluetooth oraz WiFi. Pozwala ona na jednoczesne podłączenie smartfona i kamery sportowej z gimbalem. Umożliwia to połączenie się z aplikacją oraz kamerą w celu np. zmiany trybu pracy czy wyzwolenie nagrywania – zdjęcia za pomocą przycisków funkcyjnych na gimbalu.

Feiyu G5

Przemyślane mocowanie

Obniżone ramię z silnikiem ułatwia odczyt informacji na wyświetlaczu LCD z zamontowanej kamery. Ramiona gimbala zaprojektowane zostały tak, aby nie zasłaniały ekranu kamery dając użytkownikowi komfort podglądu rejestrowanego materiału. Szeroki zakres rotacji osi (360° dla osi Pan i Tilt oraz 320° dla osi Roll) umożliwia swobodę nagrywania nawet w trakcje dynamicznego ruchu operatora. Wyświetlacz OLED na rękojeści gimbala nie tylko informuje o trybach pracy, ale także o zużyciu baterii.

Feiyu G5

Maksymalna wydajność

FeiyuTech G6 wyposażony został w jeszcze wydajniejszy procesor oraz pojemniejszy akumulator, który umożliwia nawet 12 godzin pracy urządzenia. Największą zmianą na tle poprzednika jest stabilniejsza praca silników przy bardziej wymagających ujęciach. Zwiększony moment obrotowy silników sprawia, że stabilizator działa płynniej oraz szybciej reaguje na nagłe wstrząsy, co znacząco poprawia jakość nagrywanych filmów. Dodatkowo możemy sterować kamerą GoPro HERO 5 Black i HERO 6 Black z poziomu gimbala. Dzięki połączeniu WiFi mamy możliwość nie tylko wyzwolić migawkę w kamerze, czy zmienić tryb, ale także zmienić ustawienia już w samym trybie jak ilość klatek czy rozdzielczość nagrywania.

Feiyu G5

Inteligenta aplikacja

Dla użytkowników smartfonów z systemami Android oraz iOS producent przygotował specjalną aplikację Feiyu ON umożliwiającą konfigurowanie i zdalne sterowanie pracą urządzenia. Połącz swój telefon ze stabilizatorem przez Bluetooth i zachwyć się wachlarzem możliwości, które masz do dyspozycji. Zdalne sterowanie, przełączanie trybów, kalibracja, aktualizacja oprogramowania, zmieniaj moc silników i prędkość ich reakcji - to wszystko masz do dyspozycji z poziomu aplikacji. Pokochasz to.

Feiyu G5

Dopasuje się do Twoich potrzeb

FeiyuTech G6 oferuje trzy tryby pracy, w których kamera skierowana jest nieruchomo w jedną stronę lub płynnie podąża za ruchem operatora. Ustawienie kamery w pożądanej pozycji umożliwia praktyczny joystick. Na szczególną uwagę zasługuje tryb auto panoramy, który pozwala na zaprogramowanie złożonej sekwencji ruchu gimbala.

Feiyu G5

Funkcjonalność to podstawa

Przełączanie pomiędzy trybami pracy jest intuicyjne. Odbywa się za pomocą przycisków funkcyjnych umieszczonych na uchwycie gimbala. Umieszczony nad joystickiem ekran OLED informuje o aktualnym trybie pracy, poziomie naładowania akumulatora, trybie pracy kamery i podłączeniu Bluetooth / WiFi.


Feiyu G5

Kompatybilność niemalże bez ograniczeń

Uchwyt montażowy G6 zaprojektowany został z myślą o współpracy z kamerami sportowymi GoPro Hero 6 / Hero 5 / Hero 4 / Hero 3+ / Hero 3 / Yi 4K / AEE / LAMAX / SJCAM / BML oraz innymi kamerami o podobnych wymiarach. Po założeniu specjalnie zaprojektowanego adaptera (dostępnego w osobnej sprzedaży), urządzenie współpracuje również z kamerami Sony RX0.

Feiyu G5

Puść wodze fantazji

Podobnie jak kamery pozbawione akcesoriów, również stabilizator bez możliwości rozszerzenia byłby niczym ryba bez wody. Wkomponowaliśmy do niego dwa 1 - calowe gwinty statywowe z myślą o wygodzie użytkowania na przykład przy użyciu statywu z wykorzystaniem funkcji timelapse.

Feiyu G5

Feiyu G5

Dłuższa wytrzymałość z większą baterią

Feiyu Tech G6 jest zasilany wytrzymałym akumulatorem ICR 26650 o pojemności 5000 mAh, który dostarczać może zasilanie także do kamery po podłączeniu jej do gimbala za pomocą załączonego kabla. Razem z nową bardziej oszczędną elektroniką stabilizator umożliwia w środowisku zewnętrznym wytrzymałość nawet do 12 godzin. A jeżeli i to okazałoby się niewystarczające, zwróciliśmy szczególną uwagę na to, aby baterie dało się łatwo wymieniać.

Feiyu G5

Zawartość opakowania

W zestawie podstawowym otrzymasz wszystko co niezbędne abyś mógł od razu rozpocząć nagrywanie profesjonalnych ujęć bez drgań i wstrząsów. W pudełku otrzymasz między innymi.

• Gimbal Feiyu Tech G6
• Akumulator o podniesionej pojemności ICR 26650
• Kabel USB – micro USB
• Kabel połączeniowy do kamery micro USB – mini USB
• Kabel połączeniowy do kamery micro USB – USB-C

Wszystkie te elementy otrzymasz w specjalnej ochronnej walizce FeiyuTech.

Feiyu G5

Dodatkowo Tripod w zestawie

W zestawie otrzymasz dodatkowo oryginalny statyw Feiyu Tech. Dzięki niemu z łatwością stworzysz np. unikalne i zachwycające nagrania typu timelapse

Feiyu G5

Oficjalna polska dystrybucja

Nasze produkty FeiyuTech pochodzą z oficjalnej polskiej dystrybucji, której dowodem jest unikalna pieczęć autentyczności pochodzenia.

Feiyu G5


Parametry techniczne Feiyu Tech G6

Waga336g (bez baterii i kamer)
Wymiary271mm*119mm*38mm
Zakres kąta pochylenia360°
Zakres kąta przechylenia320°
Zakres kąta obrotu360°
WodoodpornyTak - odporny na zachlapanie (Zabrania się używania pod wodą i wystawiania na działanie słonej wody)
AkumulatorTyp: ICR 26650 5000 mAH
Ilość: 1szt.
Żywotność max. 12 godz. (przy jednoczesnym zasilaniu kamery max 5 godz.)
Możliwość aktualizacji oprogramowaniaTak
Możliwość dodatkowego zasilania kameryTak
Możliwość kalibracji urządzeniaTak
Możliwość zdalnego sterowaniaTak
BluetoothTak
WiFiTak
Dopuszczalna waga kamery50g ~ 130g
Okablowanie ukryteTak
Ochrona przed utratą śrubTak
Kompatybilne kameryGoPro HERO6 / 5 / 4 / 3+ / 3 / Yi cam 4K / AEE / LAMAX / SJCAM / BML oraz inne kamery o podobnych rozmiarach
Okres gwarancji24 miesiące (również przy zakupie na fakturę VAT)

Napisz opinię

G6 gimbal Feiyu Tech + tripod

G6 gimbal Feiyu Tech + tripod

Gimbal G6 FeiyuTech - to ultranowoczesny 3 osiowy stabilizator do kamer sportowych.

G5 współpracuje nie tylko z kamerami GoPro HERO6, HERO5, HERO4 ale również z innymi kamerami sportowymi o podobnej wadze i zbliżonych rozmiarach takich jak AEE, LAMAX, BML, EKEN, SJCAM, REDLEAF i innych.

Wysyłka

Sposoby dostawyNazwaCzas dostawyCena
Kurier DPD - przedpłata Kurier DPD - przedpłata dostawa zazwyczaj w następny dzień roboczy od złożenia zamówienia Za darmo!
Kurier DPD - pobranie Kurier DPD - pobranie dostawa zazwyczaj w następny dzień roboczy od złożenia zamówienia Za darmo!
Paczkomaty InPost - Paczkomaty InPost - dostawa zazwyczaj w następny dzień roboczy od złożenia zamówienia Za darmo!

* Dla zakupów powyżej 199,99 zł darmowa dostawa!