Wideorejestrator LAMAX DRVE C7

C7

Nowy produkt

LAMAX C7 to zaawansowany rejestrator trasy z nagrywaniem Full HD, trybem parkowania, łatwą instalacja, funkcja timelapse, opcjonalnym modułem GPS i polskim menu.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

259,00 zł brutto

Kamera samochodowa LAMAX C7

Zaskoczy Cię pod każdym względem01-LAMAX-DRIVE-C5-8594175350319-camera-c

Każdy kierowca chciałby zapobiec wypadkowi. Ich liczba z roku na rok jednak wzrasta. Wzrasta również liczba wypadków, których winowajca pozostaje nieznany. Czy chciałbyś mieć dla ubezpieczalni dowody tego, że to nie ty spowodowałeś wypadek? Kamera samochodowa LAMAX C7 zapisuje nagrania o wysokiej rozdzielczości. Nie brak jej również funkcji nagrywania nocnego, videotimelapse ani trybu parkowania. Prostota obsługi jest w tym wypadku oczywistością, dzięki prostemu uchwytowi i łatwości instalacji, G-Sensorowi czy detektorowi ruchu. Nie czekaj, aż zaskoczy cię wypadek.


 videobaner_1cz.jpg

02-LAMAX-DRIVE-C5-8594175350319-fullHD.j
Nagrania w wysokiej rozdzielczości Full HD

Dzięki kamerze LAMAX C7 wszystkie wydarzenia na drodze będziesz mieć zarejestrowane rozdzielczości Full HD 1080p przy 30 klatkach na sekundę. Wysoka jakość nagrania jest gwarancją dowodu w razie wypadku. Dzięki wysokiej ostrości na nagraniu widoczne będą wszystkie szczegóły, z łatwością rozpoznasz więc twarz osoby, która spowodowała wypadek lub też odczytasz numery rejestracyjne jego samochodu.

03-LAMAX-DRIVE-C5-8594175350319-parking-Tryb parkowania bez ładowania aż do 24 godzin

Rejestrator jazdy z LAMAX C7 możesz zostawić w zaparkowanym samochodzie na 24 godziny bez konieczności ładowania. W tym czasie aktywowany zostanie tryb parkowania a samochód będzie pod nieprzerwaną kontrolą. W razie gdyby inny samochód uderzył w twoje auto albo zniszczyli je wandale, automatycznie włączy się kamera i rozpocznie nagrywanie. Będziesz mieć dzięki temu do dyspozycji istotne dowody dla policji i ubezpieczalni. U większości konkurencyjnych kamer konieczne jest przy tym podłączenie urządzenia do źródła zasilania.


04-LAMAX-DRIVE-C5-8594175350319-easy-ins
Prosta i praktyczna instalacja

Przy codziennym użytkowaniu istotna jest komfortowa obsługa kamery, która nie powinna stanowić problemu. Kamerę LAMAX C7 w ciągu kilku sekund łatwo zamontujesz, przypinając ją do uchwytu lusterka i podłączając do źródła zasilania.05-LAMAX-DRIVE-C5-8594175350319-timelapsPrzyspieszone nagrywanie timelapse

Przyspieszone nagrywanie timelapse, czyli film poklatkowy umożliwia przegrywanie w trybie przyspieszonym Twoich nagrań. Kamera wykonuje jedno zdjęcie na sekundę. Dzięki temu możesz w ciągu jednej minuty odtworzyć aż półgodzinne nagranie tego, co działo się w okolicy auta podczas Twojej nieobecności. Dzięki przyspieszonemu nagrywaniu zmieścisz jeszcze więcej materiału na karcie pamięci. Oprócz funkcji praktycznych film poklatkowy zapewnia również mnóstwo dobrej zabawy. Efekt nagrania z pewnością cię zachwyci.
videobaner_2cz.jpg

06-LAMAX-DRIVE-C5-8594175350319-gps-opti
GPS - opcja dodatkowa dostępna „za grosze”

Dla bardziej wymagających użytkowników do dyspozycji jest moduł GPS, który możesz dokupić do kamery samochodowej LAMAX C7. Dzięki temu kamera będzie miała więcej funkcji a ty będziesz miał do dyspozycji więcej informacji i szczegółów dotyczących jazdy. Inwestycja w GPS zdecydowanie się opłaca.

07-LAMAX-DRIVE-C5-8594175350319-cz-menu.
Ekran z polskim menu

Elementem kamery jest 2,4-calowy ekran o wysokiej rozdzielczości. Nie brak tu również kompletnego menu w języku polskim, które jest łatwe i intuicyjne w obsłudze.
08-LAMAX-DRIVE-C5-8594175350319-loop-rec
Nagrywanie w pętli

Dzięki nagrywaniu w pętli nie nastąpi przerwa w nagrywaniu. Najstarsze nagrania zostaną bowiem automatycznie usunięte i zastąpione nowymi. Wybrane nagrania można jednak zachować, wystarczy je zablokować. Zapobiegnie to ich usunięciu.
09-LAMAX-DRIVE-C5-8594175350319-g-senzor
G-Sensor

G-Sensor w kamerze samochodowej pełni bardzo ważną funkcję. Rejestruje on kierunek jazdy w trzech wymiarach. Jeżeli dojdzie do wypadku, nagranie zostanie automatycznie zablokowane, co uniemożliwi jego automatyczne usunięcie. Do dyspozycji będziesz mieć również informację o czasie, w którym doszło do wypadku.


   

10-LAMAX-DRIVE-C5-8594175350319-move-det
Detekcja ruchu

Koniec ze uszkodzonymi samochodami bez jakiejkolwiek szansy złapania sprawcy. Detektor ruchu jest w stanie rozpoznać ruch w pobliżu samochodu i automatycznie uruchomić nagrywanie. W razie wypadku będziesz posiadać numer rejestracyjny auta, ewentualnie twarz sprawcy.
11-LAMAX-DRIVE-C5-8594175350319-easy-ope
Łatwa i bezproblemowa obsługa

Kamera samochodowa LAMAX C7 wyróżnia się bezproblemową obsługą. Cały szereg funkcji możesz włączyć lub wyłączyć wciśnięciem jednego przycisku. Włączenie ekranu LCD, wbudowanego mikrofonu lub zabezpiecznie nagrania, a tym samym jego ochrona przed zastąpieniem jest dzięki temu kwestią chwili. Dzięki temu Twoje bezpieczeństwo podczas manipulacji podczas jazdy wzrasta i możesz w pełni skupić się na prowadzeniu.


12-LAMAX-DRIVE-C5-8594175350319-night-mo
Wysokiej jakości nagrywanie w nocy

Kamera samochodowa LAMAX C7 jest również wyposażona w wysokiej jakości tryb nocny. Dzięki urządzeniom optycznym o doskonałych parametrach czułości świetlnej nagrywanie możliwe jest również w kiepskich warunkach oświetleniowych, nie ma to wpływu na jakość nagrania.

13-LAMAX-DRIVE-C5-8594175350319-wdr.jpg
Funkcja WDR

Skrót WDR oznacza Wide Dynamic Range, czyli funkcję równowagi kontrastu poszczególnych kadrów. Funkcja ta podnosi jakość ujęć w miejscach o nieregularnym oświetleniu, w których pojawia się kontrast między światłem a cieniem.

14-LAMAX-DRIVE-C5-8594175350319-LED-ligh
Podświetlenie kamery LED

Zdarzył ci się wypadek w złych warunkach oświetleniowych, który chciałbyś udokumentować? Dzięki diodom LED nie musisz obawiać się ciemności lub zmroku.


 


Parametry techniczne LAMAX C7

Ekran   Wyświetlacz 2,4" HD
Kąt wiedznia obiektywu150 stopni
Rozdzielczość wideoFHD 1920 × 1080 (30 fps), HD 1280 × 720 (60 fps), VGA (30 fps)
Format wideoAVI
Typ pamięciMicro SDHC do 32 GB
Mikrofon/Głośnikwbudowane
GPSopcjonalnie (rejestrowanie prędkości i wspołrzędnych w nagraniu,wyświetlanie w aplikacji Google maps)
Częstotliwość sieci50 Hz / 60 Hz
Wyjście TVNTSC / PAL
Wejście USBUSB 2.0
Źródlo napięcia5,5 V 1A
Bateria   Li-pol bateria
Wymagania systemoweWindows 2000 / XP / Vista / 7 / 8Zawartość zestawu:

  • Kamera LAMAX C7
  • Kabel zasilania
  • Kabel USB
  • Mocowanie na kamerę
  • Instrukcja obsługi
Gwarancja oraz możliwość zwrotu towaru:


Jako oficjalny dystrybutor produktów LAMAX w Polsce, zapewniamy dwa lata pełnej gwarancji zarówno na wideorejestrator Lamax C7 jak i wszystkie dołączone do niego akcesoria.


Kupując produkty pochodzące z oficjalnej sieci dystrybucyjnej masz pewność , że kupujesz najwyższej jakości oryginał, objęty dwuletnią gwarancją i z dostępem do polskiego serwisu.

Jako konsument u nasz masz również prawo zwrócić zakupioną kamerę samochodową i masz na to aż 30 dni od chwili otrzymania przesyłki. Kupujesz bez ryzyka, ponieważ w przypadku zwrotu oddamy Ci nie tylko kwotę jaką zapłaciłeś za otrzymany towar, ale zwrócimy Ci również poniesione przez Ciebie koszty przesyłki.

Napisz opinię

Wideorejestrator LAMAX DRVE C7

Wideorejestrator LAMAX DRVE C7

LAMAX C7 to zaawansowany rejestrator trasy z nagrywaniem Full HD, trybem parkowania, łatwą instalacja, funkcja timelapse, opcjonalnym modułem GPS i polskim menu.

Wysyłka

Sposoby dostawyNazwaCzas dostawyCena
Kurier DPD - przedpłata Kurier DPD - przedpłata dostawa zazwyczaj w następny dzień roboczy od złożenia zamówienia Za darmo!
Kurier DPD - pobranie Kurier DPD - pobranie dostawa zazwyczaj w następny dzień roboczy od złożenia zamówienia Za darmo!
Paczkomaty InPost Paczkomaty InPost dostawa zazwyczaj w następny dzień roboczy od złożenia zamówienia Za darmo!
Paczkomaty InPost (Płatność przy odbiorze) Paczkomaty InPost (Płatność przy odbiorze) dostawa zazwyczaj w następny dzień roboczy od złożenia zamówienia Za darmo!

* Dla zakupów powyżej 199,99 zł darmowa dostawa!