TENBA Solstice 20L Backpack - Black

T-636-413

Nowy produkt

Polska nazwa: Plecak TENBA Solstice 20L - Kolor czarny                                               

 

Cena katalogowa: 550,00 zł brutto

Więcej szczegółów

541,00 zł brutto

TENBA Solstice 20L Backpack - Black

TENBA Solstice ustanawia nowy standard w projektach współczesnych plecaków fotograficznych. Trzy stylowe modele, należące do kolekcji Solstice, zaprojektowane zostały pod kątem dostępnych na rynku modeli aparatów. Najmniejszy dostosowany jest do przenoszenia kompaktowych bezlusterkowców, średni jest idealny do transportu standardowych lustrzanek, największy natomiast pomieści pełnowymiarową , profesjonalną lustrzankę wraz z zestawem akcesoriów Plecaki wyróżniają się niewielką wagą, zapewniają bardzo szybki dostęp do sprzętu i co najważniejsze – są niezwykle komfortowe w noszeniu.

Charakterystyczną cechą plecaków Solstice jest tylne otwarcie, które zapewnia pełne zabezpieczenie przed kradzieżą podczas podróży, a także umożliwia wygodny i szybki dostęp do aparatu czy obiektywów bez konieczności zdejmowania plecaka.
Przestronna komora fotograficzna umożliwia dobrą widoczność sprzętu oraz jego swobodną wymianę. Wygodna, usztywniona uprząż dopasowuje się do różnych rozmiarów ciała. Posiada wyściółkę z wentylacją gwarantującą cyrkulację powietrza a tym samym większy komfort przenoszenia plecaka.
Projektanci TENBA, również przy kolekcji Solstice pamiętali o firmowym motcie „żadnych kompromisów”. Wszystkie plecaki wykonane są z materiałów odpornych na wodę i wyposażone są wytrzymałe zamki YKK®, zaciski Duraflex® lub Fidlock®, spawane stalowe pierścienie typu D oraz wodoodporny dolny panel.

Zalety:

 • Otwarcie z tyłu zapewnia ochronę przed kradzieżą oraz pozwala na pełny dostęp do sprzętu. Przestronna komora jest dogodnym miejscem do wymiany obiektywów lub wyboru sprzętu, który ma być używany.

 • Przestronna górna komora pozwala uzyskać szybki dostęp do potrzebnych przedmiotów, bez konieczności otwierania komory ze sprzętem foto. Komora jest wyściełana, więc również tutaj możesz przenosić body aparatu, mając długi obiektyw zamontowany przy ciele.

 • Lekka i wygodna - wyprofilowane ramiączka i szeroki wyściełany pas biodrowy ułatwiają przenoszenie nawet najcięższego zestawu oraz zapewniają cyrkulację powietrza.

 • Regulowany i elastyczny pasek piersiowy gwarantuje, że torba jest stabilna i dobrze podparta na ciele nawet podczas najdłuższych wędrówek.

 • Łatwy w regulacji pas biodrowy – mechanizm podobny jak w popularnych plecakach turystycznych

 • Wyściełana przednia kieszeń na akcesoria jest bezpieczna dla iPadów, laptopów i innych urządzeń.

 • Poszerzone boczne kieszenie, dopasowane do przenoszenia średniego statywu. Są wystarczająco duże, aby pomieścić 1-litrową butelkę z wodą.

 • Punkty mocujące pozwalają na zakotwiczenie bocznych pasków kompresyjnych na przodzie torby, aby podczepić kurtkę lub inne akcesoria na zewnątrz torby i ułatwić ich przenoszenie.

 • Odblaskowe lamówki zapewniające widoczność w nocy.

 • Pętle mogą również być punktami mocowania karabinków.

 • Rozdzielacz w kształcie litery L wspiera korpus aparatu z przymocowanym obiektywem

 • W zestawie z osłoną przeciwdeszczową - potrzeba więcej niż niewielkiego deszczu, aby odstraszyć zaangażowanych fotografów - dlatego dbamy o to, aby sprzęt był bezpieczny i suchy, aż do momentu, w którym będzie potrzebny.

Specyfikacja:

Waga: 1.25 kg

Wymiary zewnętrzne: 27.9 x 48.3 x 22.9 cm

Wymiary wewnętrzne: 24.1 x 47 x 16.5 cm

Przegroda na laptopa: 26.7 x 20 x 0.6 cm

Kolor: Czarny

Napisz opinię

TENBA Solstice 20L Backpack - Black

TENBA Solstice 20L Backpack - Black

Polska nazwa: Plecak TENBA Solstice 20L - Kolor czarny                                               

 

Cena katalogowa: 550,00 zł brutto