Promocje

Lamax Electronic - nowa marka dostępna w Polsce

Lamax Electronic - nowa marka dostępna w Polsce

Producent znanych na rynku kamer samochodowych TrueCam oraz kamer sportowych AEE MagiCam poinformował właśnie o wprowadzeniu na rynek polski nowej marki Lamax Electronic.

Na dzień dzisiejszy dostępne będą aż cztery produkty z logo Lamax, są to dwie kamery sportowe LAMAX ACTION X6 i LAMAX ACTION X2 oraz dwa rejestratory jazdy LAMAX DRIVE C7 i LAMAX DRIVE C5 Dual.

Zarówno w przypadku kamer sportowych jak i rejestratorów jazdy przedstawiona oferta wygląda dość interesująco.

W przypadku kamery LAMAX ACTION X6 za 449 zł otrzymamy kamerę FULL HD z wbudowanym WiFi, ekranem LCD z polskim menu, szerokokątnym obiektywem, funkcją nagrywania w pętli, dwiema bateriami i obudową wodoszczelną w zestawie. W przypadku drugiego modelu kamery sportowej LAMAX ACTION X2 nie mamy już co prawda do dyspozycji WiFi, ale mamy możliwość nagrywania w rozdzielczości HD, mamy również szerokokątny obiektyw, funkcję nagrywania w pętli czy wodoszczelną obudowę. Zresztą należy przyznać, że w przypadku tych dwóch kamer producent wyposaża nas od razu w imponującą ilość akcesoriów dodatkowych jakie otrzymamy w zestawie z kamerą, a sam typ uchwytów i mocowań zaprojektowany został tak, aby był jak najbardziej uniwersalny i ewentualnie kompatybilny z innymi akcesoriami dostępnymi na rynku.

W przypadku kamer samochodowych możemy wybierać pomiędzy modelem LAMAX DRIVE C7 z możliwością nagrywania obrazu z jakością Full HD, posiadającą również funkcję trybu parkowania, nagrywania w nocy czy tworzenia filmu poklatkowego (timelapse) – opcjonalnie możemy ją doposażyć w moduł GPS lub modelem LAMAX DRIVE C5 Dual będącym kamerą zamontowaną w lusterku wstecznym.

LAMAX DRIVE C5 Dual to wyjątkowo ciekawa propozycja zwłaszcza dla tych kierowców którzy nie chcą w żaden sposób ograniczać swojego pola widzenia umieszczaniem dodatkowych urządzeń na przedniej szybie. Musimy wiedzieć, że decydując się na zakup LAMAX DRIVE C5 Dual dostajemy tak naprawdę dwie kamery, jedną zamontowaną w lusterku wstecznym i drugą którą możemy umieścić z tyłu samochodu wykorzystując ją np. jako kamerę parkowania. Biorą pod uwagę, że kupując ten model otrzymamy możliwość nagrywania w Full HD ze wszystkimi dodatkowymi funkcjami charakterystycznymi dla kamer samochodowych takich jak: G-sensor, nagrywanie w pętli, detekcja ruchu czy funkcja parkowania to cena na poziomie 449 zł wydaje się być bardzo atrakcyjną propozycją.

Już w najbliższym czasie przygotujemy dla Was specjalny test nowych produktów Lamax Electronic i ocenimy na żywo ich wszystkie zalety i ewentualne wady.

Jeśli są jakieś elementy na które chcielibyście abyśmy szczególnie zwrócili uwagę podczas przeprowadzania testów to dajcie nam znać, specjalnie dla Was uwzględnimy je w naszym teście.

 

Pozdrawiamy

Zespół eKamery.com

2 Komentarzy

  • Avatar
   Aleksandra
   paź 9, 2017

   Witam, czy są jakieś testy kamerek Lamax. Głównie chodzi mi o kamerkę samochodową drive C7. pozdrawiam

  • Avatar
   Marcin
   sty 16, 2020

   RFID do LAMAX Shield. Witam. Poszukuję samych Tag do systemu GSM

Leave a Reply

* Name:
* E-mail: (Not Published)
   Website: (Site url withhttp://)
* Comment:
Type Code