TrueCam A6 wideorejestrator z kamerą cofania + Karta pamięci KINGSTON

TRUECAMA6 + KINGSTON32

Nowy produkt

TRUECAM A6 to profesjonalna kamera samochodowa z dodatkową kamerą tylną. Rozdzielczość FULL HD 1920x1080p/30fps, tylna HD, polskie menu, G-sensor, timelapse, tryb parkowania, aplikacja SW do łączenia z Google Maps, detekcja ruchu, nagrywanie w nocy, 3 rodzaje mocowań, ekran LCD, funkcje nagrywania w pętli, zabezpieczania plików i błyskawicznych zdjęć. Opcjonalnie moduł GPS z detekcją radarów.

Więcej szczegółów

3.jpg

TrueCam A6

to profesjonalna kamera sportowa, która ochroni Twój samochód

teraz dodatkowo w zestawie z dedykowaną kartą pamięci

Szukasz profesjonalnej kamery do samochodu, która pozwoliłaby na ochronę przedniej i tylnej części Twojego pojazdu? Właśnie ją znalazłeś. Nowa kamera samochodowa TrueCam A6 tworzy wysokiej jakości nagrania, na których zarówno za dnia, jak i w nocy rozpoznasz tablicę rejestracyjną pozostałych pojazdów oraz ludzkie twarze. Elementem zestawu jest również tylna kamera, z którą uzyskasz doskonały przegląd sytuacji za Twoim autem.

Tylna kamera należy do głównych zalet tego modelu. A to dlatego, że po połączeniu z główną kamerą zobaczysz obraz z tylnej kamery na ekranie LCD, co w bardziej skomplikowanych sytuacjach może ułatwić parkowanie, a przede wszystkim zawsze z łatwością sprawdzisz, co dzieje się za Twoim samochodem. Kamera co więcej – podobnie jak przednia kamera – pozwala na wykonywanie nagrań wideo, w związku z czym w przypadku stłuczki Twojego samochodu z tyłu, będziesz miał do dyspozycji istotny materiał dowodowy.

Kamera TrueCam A6 może się poszczycić łatwą instalacją oraz obsługą. Umiejscowienie mocowania na przedniej szybie Twojego samochodu, podłączenie zasilania oraz ustawienie pozycji nagrywania będzie konieczne tylko za pierwszym razem. W tym celu możesz ponadto wykorzystać więcej rodzajów mocowań, które stanowią zawartość zestawu. Przy każdej kolejnej jeździe możesz kamerę jedynie wsunąć do mocowania i możesz ruszać. Co więcej menu jest całkowicie w języku polskim, w związku z czym z obsługą poradzisz sobie bez konieczności przydługiego śledzenia dokumentacji.

Kamera samochodowa TrueCam A6 jest również wyposażona szeregiem zaawansowanych funkcji. Co więcej możesz dodatkowo dokupić moduł GPS z detekcją radarów prędkości w celu rejestrowania położenia oraz prędkości jazdy.

TrueCam A6 jest profesjonalną kamerą samochodową. Ochroni Twój samochód również podczas Twojej nieobecności.


Baner-A5_zpsjwuax6vi.jpg


fullhd.jpg

Nagrywanie w Full HD 1080p

Kamera samochodowa TrueCam A6 wykonuje nagranie w maksymalnej rozdzielczości FULL HD 1080p. W efekcie powstałe nagrania posiadają dzięki temu na tyle wysoką jakość, że uwieczniają również te najdrobniejsze szczegóły – z łatwością przeczytasz z nich numer tablicy rejestracyjnej, rozpoznasz twarze ludzi i znaki drogowe. Niezależnie od tego, czy nagrywasz za dnia czy w nocy, w dobrych czy złych warunkach oświetleniowych. Kamera zawsze nagrywa w najwyższej jakości oraz z maksymalną ostrością.

back_cam.jpg

Tylna kamera

Elementem zestawu jest również tylna kamera, dzięki której zyskasz jeszcze lepszy przegląd swojej jazdy. Tylna kamera może być pomocna przy parkowaniu, ale przede wszystkim przyda się podczas codziennej jazdy. A to dlatego, że może nagrywać tak samo jak kamera główna, w związku z czym zarejestruje wszystko, co dzieje się za Twoim samochodem. Docenisz to na przykład w sytuacjach, kiedy ktoś zderzy się z tyłem Twojego auta. Dzięki kamerze zyskasz jednoznaczny materiał dowodowy. Kamera parkowania nagrywa w rozdzielczości HD 720p, a wraz z przednią kamerą połączysz ją z łatwością za pomocą kabla. Wykorzystywanie tylnej kamery ma charakter opcjonalny, co oznacza, że przedniej kamery możesz oczywiście używać samodzielnie.

instalation.jpg

Bezproblemowa codzienna instalacja

Kamera została przystosowana do codziennego wykorzystania, dlatego z jej instalacją poradzisz sobie w ciągu kilku sekund. Szybka instalacja jest przy tym jedną z najistotniejszych właściwości każdej kamery samochodowej. Mocowanie do Twojego samochodu umieścisz jedynie podczas pierwszego wykorzystania – podobnie jak tylną kamerę. Później podłączanie zasilania oraz ustawianie właściwej pozycji w celu nagrywania nie będziesz musiał się już zajmować. Kamerę z łatwością wsuniesz do mocowania i od razu możesz ruszać.

timelapse.jpg

Film poklatkowy

Timelapse czy też film poklatkowy umożliwia tworzenie nagrania w przyspieszonym trybie. Kamera w ciągu każdej sekundy stworzy jedną klatkę, dzięki której podczas jednej minuty odtworzysz nawet półgodzinne nagranie. W ten sposób z łatwością sprawdzisz, co działo się w okolicy Twojego samochodu przed Twoim przyjściem. Przyspieszone nagrywanie rozszerza pojemność karty pamięci, a oprócz praktycznego wykorzystania niesie ze sobą również wiele zabawy.


gsensor.jpg

G-Sensor

G-Sensor czy czujnik grawitacyjny umożliwia rejestrowanie w formie wykresu kierunek jazdy w trzech osiach przestrzennych. W przypadku stłuczki Twego samochodu, G-sensor dokładnie rozpozna, z którego kierunku pochodziło uderzenie, a jednocześnie zabezpieczy powstające właśnie wideo. Wszelkie dane możesz następnie skontrolować w odtwarzaczu GPS oraz wykorzystać jako materiał dowodowy. W razie wypadku kamera również zabezpieczy aktualne nagrania przed ich zastąpieniem, w związku z czym nie musisz się bać ich utraty.

parking_mode.jpg

Tryb parkowania

Dzięki trybowi parkowania możesz zostawić swój samochód z kamerą TrueCam A6 aż na 24 godziny bez konieczności ładowania. Kamera będzie przy tym nieustannie dbała o bezpieczeństwo Twojego samochodu – w razie gdyby ktoś choćby lekko w niego uderzył, automatycznie zacznie nagrywać. Dzięki temu zyskasz ważny materiał dowodowy dla policji czy ubezpieczalni.8.jpg

Ekran LCD z polskim menu

Istotnym elementem kamery TrueCam A6 jest ekran LCD, na którym możesz w dowolnym momencie skontrolować aktualnie powstające ujęcia, puścić sobie już nagrane wideo lub ustawić potrzebną funkcję kamery. Menu czarnej skrzynki jest w całości w języku polskim, w związku z czym przy jego obsłudze nie spotkają Cię żadne nieprzyjemne niespodzianki. Co więcej jest na tyle przejrzyste, że poradzisz sobie również bez przydługiego śledzenia dokumentacji.

timeloop.jpgNagrywanie w pętli

Z kamerą samochodową TrueCam A6 możesz nagrywać nieprzerwanie. W przypadku zapełnienia karty pamięci, automatycznie dojdze do zastąpienia najstarszego nagrania, bez przerwy w płynności nagrywania. Dzięki temu Ty nie musisz się o nic troszczyć. A jednocześnie możesz mieć pewność tego, że żaden istotny moment nie umknie Twojej uwadze. Każde video czy fotografię mozesz ponadto zabezpieczyć przed niepożądanym zastąpieniem.

motiondetector.jpg

Detekcja ruchu

Dzięki detekcji ruchu kamera samochodowa TrueCam A6 zacznie automatycznie nagrywać, kiedy czujnik zarejestruje ruch. Dzięki temu powstanie nagranie wideo również w trakcie Twojej nieobecności, a w przypadku uszkodzenia samochodu będziesz miał do dyspozycji jasny dowód wskazujący winnego. Nagranie posiada tak wysoką jakość, że bez problemu rozpoznasz na nim twarz sprawcy lub tablicę rejestracyjną jego samochodu. Jak tylko ruch ustanie, kamera również automatycznie ukończy nagrywanie.


lockvideo.jpg

Zabezpieczanie nagrania

Jeżeli chcesz zachować powstałe nagrania, wystarczy wcisnąć przycisk kłódki, który zapewni zabezpieczenie nagrania przed jego niepożądanemu usunięciu. W ten sposób nie spotka Cię sytuacja, kiedy stracisz istostne nagranie przez zastąpienie nowym nagraniem w pętli czasowej. Przycisk zabezpieczenia możesz wykorzystać już podczas nagrywania, ale też później w trybie przeglądania. Nagrania wideo oraz fotografie mogą być następnie odbezpieczone i usunięte ręcznie.

gps.jpgModuł GPS (opcjonalnie)

Do kamery TrueCam A6 możesz dokupić moduł GPS, który oprócz rejestrowania położenia Twojego samochodu mierzy i rejestruje również prędkość jazdy. Zależy tylko od Ciebie, czy chcesz, aby te dane były widoczne bezpośrednio na nagraniu, czy może wybierzesz możliwość zapisywania ich w dzienniku GPS. Jeżeli nie chcesz, aby prędkość i położenie były rejestrowane w nagraniu, wystarczy wyłączyć tę funkcję. Wszelkie dane możesz później przejrzeć w aplikacji software, w której zobaczysz na mapie całą swoją trasę wraz z prędkością, wykresem G-sensora, przyspieszeniem oraz innymi informacjami.

speed_camera.jpg

Detekcja radarów prędkości i funkcja PRĘDKOŚCIOMIERZ (opcjonalnie)

Za pomocą modułu GPS możesz wciąż wykorzystywać funkcję PRĘDKOŚCIOMIERZ, dzięki której możesz wyświetlać na ekranie kamery aktualną prędkość i kierunek, w którym jedziesz. Wyświetli się on w formie kompasu. Moduł zawiera ponadto bazę danych radarów prędkości, dzięki czemu z wyprzedzeniem ujrzysz na ekranie aktualne ograniczenie dozwolonej prędkości oraz odległość od radaru. W bazie danych znajdują się również miejsca, w których trzeba zachować szczególną ostrożność. Wszelka sygnalizacja przebiega zarówno na ekranie, jak i za pomocą komunikatów głosowych. Kamera ostrzeże Cię również o ewentualnym przekroczeniu maksymalnej dozwolonej prędkości. Baza danych zawiera ponad 33 tysiące miejsc z 36 krajów Europy wliczając państwa takie jak Rosja oraz Ukraina. Aktualizacja jest darmowa i można ją przeprowadzić za pomocą plików znajdujących się na naszej stronie internetowej. Z modułem GPS możesz ponadto dokonać wyboru spośród 8 wersji komunikatów głosowych, łącznie z nietypową wersją instrukcji „Statek kosmiczny”.

nightmode2.jpg

Wysokiej jakości nagrywanie w nocy

Kamera TrueCam A6 została wyposażona w te najlepsze właściwości optyczne, aby dostarczyła Ci naprawdę wysokiej jakości ujęć nawet w nocy. Nagrywanie oraz fotografowanie w nocy nie stanowi dzięki temu żadnego problemu. Kamera samochodowa rejestruje każdy etap Twojej jazdy nawet przy słabszych warunkach oświetleniowych, dlatego na swojej czarnej skrzynce możesz w stu procentach polegać.

lensfilters2.jpg

Wymienne filtry polaryzacyjne oraz UV (opcjonalnie)

Kamera samochodowa umożliwia szybką i bezproblemową instalację filtrów polaryzacyjnych oraz filtrów UV, które zapewnią jeszcze wyższą jakość nagrania. Filtr polaryzacyjny CPL niweluje odbicie deski rozdzielczej, w związku z czym Twoje wideo nie będzie posiadało niepożądanych odbić świetlnych. Filtr UV jednocześnie zwiększa nasycenie i głębię kolorów, matuje obszar nieba oraz eliminuje zamglenie odległego horyzontu. Wymienne filtry nie wchodzą w skład zestawu podstawowego.

nightmode2.jpg

Funkcja WDR

Kamera została wyposażona w funkcję WDR (Wide Dynamic Range), która zapewnia lepsze rejestrowanie obrazu w sytuacjach, w których część przestrzeni jest bardziej, natomiast druga część mniej oświetlona, a przez to powstaje kontrast między światłem a cieniem. Typowym przykładem takiej sytuacji są ujęcia nocnej jazdy z odbiciami oraz światłami przyjeżdżających z naprzeciwka samochodów. Również w tych warunkach świetlnych kamera mile Cię zaskoczy.

 

 

 

 wlasciwosci1.jpg

 wlasciwosci2.jpg

wlasciwosci3.jpg

wlasciwosci4.jpgZawartość zestawu

3.jpg

Kamera TrueCam A6

W opakowaniu znajduje się profesjonalna kamera samochodowa TrueCam A6.

zawartosci1.jpg

zawartosci2.jpg

zawartosci3.jpg

zawartosc-kingston.jpg
pozostale-konfiguracje.jpg


Specyfikacja:

specyfikacja-PL.jpgpl.png

Oficjalna polska dystrybucja

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem TRUECAM w Polsce.
Nasze kamery objęte są dwuletnią gwarancją posiadają polskojęzyczne menu kamery i polskojęzyczną instrukcją obsługi.

TRUECAM realizuje usługi serwisowe tylko i wyłącznie dla produktów pochodzących z oficjalnej sieci dystrybucyjnej.

Napisz opinię

TrueCam A6 wideorejestrator z kamerą cofania + Karta pamięci KINGSTON

TrueCam A6 wideorejestrator z kamerą cofania + Karta pamięci KINGSTON

TRUECAM A6 to profesjonalna kamera samochodowa z dodatkową kamerą tylną. Rozdzielczość FULL HD 1920x1080p/30fps, tylna HD, polskie menu, G-sensor, timelapse, tryb parkowania, aplikacja SW do łączenia z Google Maps, detekcja ruchu, nagrywanie w nocy, 3 rodzaje mocowań, ekran LCD, funkcje nagrywania w pętli, zabezpieczania plików i błyskawicznych zdjęć. Opcjonalnie moduł GPS z detekcją radarów.

Wysyłka

Sposoby dostawyNazwaCzas dostawyCena
Kurier DPD - przedpłata Kurier DPD - przedpłata dostawa zazwyczaj w następny dzień roboczy od złożenia zamówienia Za darmo!
Kurier DPD - pobranie Kurier DPD - pobranie dostawa zazwyczaj w następny dzień roboczy od złożenia zamówienia Za darmo!
Paczkomaty InPost Paczkomaty InPost dostawa zazwyczaj w następny dzień roboczy od złożenia zamówienia Za darmo!
Paczkomaty InPost (Płatność przy odbiorze) Paczkomaty InPost (Płatność przy odbiorze) dostawa zazwyczaj w następny dzień roboczy od złożenia zamówienia Za darmo!

* Dla zakupów powyżej 199,99 zł darmowa dostawa!