Akcesoria dodatkowe Jest 9 produktów.

Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów

Mocowanie 3M TrueCam Mocowanie 3M jest wyposażone w samoprzylepną nawierzchnię, dzięki której można je trwale zainstalować na szybie pojazdu.

Mocowanie z przyssawką TrueCam Mobilne mocowanie wyposażone w przyssawkę do przymocowania na przedniej lub tylnej szybie samochodu. Można je odczepić i przyczepić w dowolnej chwili.

Filtr UV do wideorejestatorów TrueCam Filtr UV jest idealny zarówno do zabezpieczenia obiektywu przed uszkodzeniami mechanicznymi, jak i do usprawnienia pracy kamery przy wyjątkowo ostrym świetle, szczególnie nad morzem lub w górach.

Mocowanie z przyssawką TrueCam Mocowanie z przyssawką służy do mocowania kamery na szybie samochodu. Można je z łatwością odczepić i z powrotem przyczepić.

Karta pamięci Kingston Class10 MicroSDRodzaj karty pamięci: microSDHC Typ Klasy: Class 10 UHS-1 Pojemność: 32 GB (około 8 godzin filmów Full HD) Prędkość zapisu do [Mb/s]: 10 Prędkość odczytu do [Mb/s]: 45 Wieczysta gwarancja

Karta pamięci GOODRAM Class10 MicroSD pojemność 32 GB (około 8 godzin filmów Full HD) prędkość odczytu do 60 MB/s prędkość zapisu do 30 MS/s wieczysta gwarancja

Filtr polaryzacyjny Jest doskonałym dodatkiem do kamery samochodowej, ponieważ nie tylko zmniejsza efekt słonecznego odbicia na przedniej szybie, które mogłyby negatywnie wpłynąć na jakość nagrania, ale też osłabia blask nieba.

Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów