TrueLife NannyCam R3 Smart bezprzewodowa wideo niania WiFi

TrueLife

TLNCR3S

Produkt fabrycznie nowy. Polska dystrybucja.

Niania obrotowa z aplikacją TrueLife Smart, która jest dostępna w języku polskim, posiada nieograniczony zasięg, nagrywa w jakości Full HD, ma funkcję wykrywania ruchu, dźwięku i temperatury. Automatycznie śledzi i obraca się za ruchem, posiada funkcję automatycznego widzenia w nocy, umożliwia dwukierunkową komunikację, kołysanki, robienie zdjęć i filmów, udostępnianie konta wielu domownikom, ochrona przed włamaniem z pięciowarstwową technologią zabezpieczeń, ciągłe nagrywanie wideo 24/7 na kartę microSD, regulacja głośności, przechowywanie w chmurze.

Więcej szczegółów

TrueLife NannyCam R3 Smart
inteligentna niania o nieograniczonym zasięgu

Zwiększ swój spokój ducha, wiedząc, że Twoje dziecko jest pod dobrą opieką dzięki opiekunowi TrueLife NannyCam R3 Smart. Ten niepozorny urządzenie pozwala na łatwe monitorowanie dziecka z dowolnego miejsca dzięki połączeniu z telefonem komórkowym i aplikacją TrueLife Smart, która jest dostępna w języku polskim. Nie tylko możesz śledzić co robi Twoje dziecko w danej chwili, ale także skorzystać z inteligentnych funkcji takich jak wykrywanie ruchu, dźwięku i temperatury oraz ostrzeżenie w przypadku niepokojących sytuacji. Obrotowa kamera stale monitoruje obszar, w którym przebywa dziecko i dostarcza obraz w jakości Full HD. Dodatkowo dostępne są kołysanki, które pomogą Twojemu dziecku zasnąć i stworzą przyjazne otoczenie. Wszystko jest proste, szybkie i bezpieczne.

Nannycam R3

Widzisz wszystko z każdego miejsca

Niania TrueLife NannyCam R3 Smart posiada obrotowy mechanizm, który pozwala na śledzenie ruchu i odpowiednie dostosowanie położenia kamery. Szerokokątny obiektyw pozwala na widzenie każdego zakątka pomieszczenia, a funkcja widzenia w nocy automatycznie aktywuje się po zmroku. Dostęp do niani jest nieograniczony dzięki połączeniu z internetem, nawet jeśli Twój ekran telefonu jest wyłączony. Rejestruje ona każdy ruch i dźwięk oraz wysyła powiadomienie na Twój telefon. Dodatkowo, kamera może również nagrywać non-stop na kartę SD.

Nannycam R3

Dzięki aplikacji TrueLife Smart, masz pełną kontrolę

TrueLife NannyCam R3 Smart to inteligentna kamera, którą łatwo można połączyć z telefonem lub innym urządzeniem za pomocą aplikacji TrueLife Smart, która jest dostępna w języku polskim. Nie jest wymagana żadna dodatkowa jednostka. Możesz udostępnić konto innym osobom, takim jak partner lub dziadkowie, bez ograniczeń dotyczących liczby użytkowników. Aplikacja TrueLife Smart zapewnia bezpieczeństwo dzięki wykorzystaniu pięcio poziomowej technologii zabezpieczeń z wojskowym szyfrowaniem danych AES, co pozwala na ochronę przed zewnętrznymi zakłóceniami. Dzięki temu masz pewność, że Twoje dziecko jest bezpieczne, ponieważ dbamy o Twój największy skarb.

Nannycam R3

Popilnuje i ukoi

TrueLife NannyCam R3 Smart zapewnia pełną elastyczność dzięki aplikacji TrueLife Smart, która pozwala na dostosowanie kamery do indywidualnych potrzeb Twojego dziecka. Aby zapewnić Ci spokój, inteligentna czujka rejestruje dźwięk, ruch i temperaturę, a jeśli wykryje jakiekolwiek zmiany, natychmiast wyśle Ci powiadomienie na telefon. Niania może zapewnić Twojemu dziecku uspokajające kołysanki lub naśladować bicie serca. Dodatkowo, dzięki funkcji komunikacji dwukierunkowej, możesz porozmawiać z dzieckiem, co jest szczególnie przydatne przy starszych dzieciach.

Nannycam R3

Aplikacja TrueLife Smart

Niania R3 Smart jest łatwa w obsłudze dzięki możliwości sparowania z telefonem za pomocą kodu QR oraz konfiguracji za pośrednictwem aplikacji TrueLife Smart, która jest dostępna w języku polskim. Możesz udostępnić konto innym domownikom, dzięki czemu każdy będzie mógł monitorować dziecko.

Nannycam r3

Szczegółowy obraz w Full HD

Kamera posiada możliwość rejestrowania obrazu w rozdzielczości 1080p Full HD, co pozwala na zapisanie każdej chwili w najwyższej jakości.

Nannycam r3

Zasięg bez ograniczeń

Dzięki bezprzewodowemu połączeniu z Internetem, masz możliwość monitorowania swojego dziecka z każdego miejsca, niezależnie od tego, czy jesteś w pracy czy poza domem.

Zasięg nannycam r3

Kołysanki

Niania posiada 5 różnych kołysanek oraz opcję naśladowania rytmu bicia serca matki, co pozwala na stworzenie jak najlepszych warunków do uspokojenia i zasypiania dziecka.

Kołysanki nannycam r3

Tryb nocny

Elektroniczna niania posiada funkcję automatycznej zmiany trybu pracy w ciemności, dzięki czemu możliwe jest monitorowanie dziecka przez całą dobę bez względu na porę dnia.

Treyb nocny Nannycam R3

Dwukierunkowa transmisja dźwięku

Dzięki funkcji dwukierunkowej transmisji dźwięku, możesz komunikować się z dzieckiem z dowolnego miejsca w domu, nawet podczas gdy ono płacze. Dzięki temu, możesz uspokoić dziecko swoim głosem

Transmisja dzwięku nannycam r3

Detekcja ruchu, głosu i temperatury

Niania ma funkcję wykrywania ruchu, dźwięku i niepożądanej temperatury. Jeśli takie zdarzenie zostanie wykryte, automatycznie wysyła powiadomienie na Twój telefon komórkowy, pozwalając Ci na monitorowanie sytuacji z dowolnego miejsca.

Detekcja nannycam r3

Podążanie za ruchem

Obrotowa niania posiada funkcję, która pozwala na automatyczne śledzenie ruchu dziecka lub zwierząt. To oznacza, że niania może obracać się za dzieckiem czy zwierzęciem, aby zawsze być skierowana w jego kierunku. Jest to szczególnie przydatne dla starszych dzieci lub zwierząt, które mogą więcej się ruszać niż noworodki.

Śledzenie ruchu nannycam r3

Nagrywanie "Non stop"

Niania posiada funkcję, która pozwala na nagrywanie ciągłe, przez całą dobę, to co dzieje się w pokoju dziecka, i zapisywanie tego na karcie microSD. Oznacza to, że masz dostęp do nagrań z całego czasu, niezależnie od tego, czy jesteś w domu, czy poza nim.

Detekcja nannycam r3

Wielu użytkowników

Niania oferuje funkcję współdzielenia konta z kilkoma osobami. Oznacza to, że Ty, Twój partner oraz dziadkowie, będziecie mogli uzyskać dostęp do podglądu dziecka za pośrednictwem swoich urządzeń mobilnych. Dzięki temu wszyscy będziecie mogli monitorować swoje dziecko niezależnie od swojego położenia.

Śledzenie ruchu nannycam r3

Ochrona prywatności

Niania posiada pięciowarstwową ochronę danych, która zapewnia, że wszystkie informacje przesyłane przez nią są całkowicie bezpieczne. Oznacza to, że nie ma możliwości dostępu do Twoich danych przez hakerów czy osoby trzecie. Dzięki temu masz pewność, że Twoje prywatne materiały są zabezpieczone.

Detekcja nannycam r3

Rejestracja wideo i fotografowanie

Aplikacja TrueLife Smart umożliwia robienie zdjęć i nagrywanie filmów, a następnie przeglądanie ich w specjalnie przygotowanej galerii. Dzięki temu masz dostęp do wszystkich zapisanych materiałów w jednym miejscu i możesz przeglądać je w dowolnym momencie.

Śledzenie ruchu nannycam r3

Zmiana położenia we wszystkich kierunkach

Niania R3 posiada szerokokątny obiektyw, który pozwala na uzyskanie pełnego obrazu tego, co dzieje się w pokoju dziecka. Obiektyw ten ma kąt widzenia 100°, co oznacza, że masz szeroki zasięg widzenia. Kamera jest również wyposażona w możliwość obracania się poziomo i pionowo, dzięki czemu nie przegapisz żadnej ważnej sytuacji.

Detekcja nannycam r3

Mocowanie do ściany

W zestawie znajduje się także wszystko co potrzebne do zamontowania niani na ścianie. Dzięki temu, masz możliwość umieszczenia jej w dogodnym dla Ciebie miejscu w pokoju dziecka, aby mieć pełny dostęp do monitorowania.

Śledzenie ruchu nannycam r3

Uchwyt do łóżeczka

Możliwość dokupienia specjalnego uchwytu TrueLife NannyCam Holder umożliwia dodatkowe opcje montażu, takie jak owinięcie go wokół łóżeczka dziecięcego czy innych elementów w pokoju dziecka. Jest on bardzo poręczny i pozwala na przenoszenie niani w dowolne miejsce.

Detekcja nannycam r3

Usługi w chmurze

Jest też możliwość skorzystania z usługi przechowywania w chmurze, gdzie będziesz mógł zapisywać wszystkie nagrania i zdjęcia. Dzięki temu masz dostęp do nich z dowolnego miejsca, nie martwiąc się o brak miejsca na dysku lub zagubienie nośnika.

Śledzenie ruchu nannycam r3

Monitoring całego domu

Aplikacja TrueLife Smart pozwala na podłączenie do 16 kamer jednocześnie. Oznacza to, że możesz monitorować kilka pomieszczeń jednocześnie, nie tylko pokój dziecka. Dzięki temu możesz mieć pełną kontrolę nad całym domem i mieć oko na wszystko, co dzieje się w nim, z jednego centralnego miejsca.

Detekcja nannycam r3

Zasilanie z powerbanku

TrueLife NannyCam R3 Smart jest mobilna, co pozwala na zabranie jej ze sobą w podróż. Dzięki temu, masz możliwość monitorowania dziecka niezależnie od tego, gdzie jesteś. Dodatkowo, niania może być zasilana z powerbanku, co pozwala na korzystanie z niej bez konieczności podłączania do gniazdka elektrycznego.

Śledzenie ruchu nannycam r3


Parametry techniczne NannyCam R3 Smart

Kąt widzenia100 °
Obrót kamery w poziomie350 ° (umożliwia wyświetlenie pod kątem 360 °)
Obrót kamery w pionie45 ° (pozwala na wyświetlenie pod kątem 90 °)
Automatyczne widzenie w nocyTak (widoczność do 10 m)
Format wideoMP4, kompresja H.264
WiFi2,4 GHz (nie obsługuje 5GHz) zasięg 15 metrów kamera -> router
Rozdzielczość wideoFull HD 1080p (1920 × 1080 12 fps)
VGA (640 × 360 12 fps)
Maks. pojemność karty microSD128 GB
Wejście zasilaniaMicro USB
Zużycie energii5 V, 0,32 A
Wymiary80 × 116 × 90 mm (dł. × szer. × wys.)
Masa180 g
Akcesoria opcjonalneUchwyt - TrueLife NannyCam Holder
FunkcjeNieograniczony zasięg dzięki połączeniu internetowemu, kołysanki, automatyczne widzenie w nocy, dwukierunkowa komunikacja, wykrywanie ruchu, dźwięku i temperatury (powiadomienie na telefon), śledzenie i obracanie za ruchem, wykonywanie zdjęć i filmów (zapisywanie w galerii sporządzonych zapisów), ciągłe nagrywanie wideo 24/7 na kartę microSD, ustawienie jakości transmisji wideo (SD/HD), przybliżenie obrazu, ustawienie głośności, współdzielenie konta z wieloma domownikami, zabezpieczenie przed włamaniem dzięki pięciowarstwowej technologii zabezpieczeń, opcja przechowywania w chmurze
Okres gwarancji24 miesiące (również przy zakupie na fakturę VAT)

Gwarancja realizowana jest w systemie door to door, kupujący nie ponosi kosztów transportu związanych z wysyłką reklamowanego urządzenia

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

TrueLife NannyCam R3 Smart bezprzewodowa wideo niania WiFi

TrueLife NannyCam R3 Smart bezprzewodowa wideo niania WiFi

Niania obrotowa z aplikacją TrueLife Smart, która jest dostępna w języku polskim, posiada nieograniczony zasięg, nagrywa w jakości Full HD, ma funkcję wykrywania ruchu, dźwięku i temperatury. Automatycznie śledzi i obraca się za ruchem, posiada funkcję automatycznego widzenia w nocy, umożliwia dwukierunkową komunikację, kołysanki, robienie zdjęć i filmów, udostępnianie konta wielu domownikom, ochrona przed włamaniem z pięciowarstwową technologią zabezpieczeń, ciągłe nagrywanie wideo 24/7 na kartę microSD, regulacja głośności, przechowywanie w chmurze.

Wysyłka

Sposoby dostawyNazwaCzas dostawyCena
Kurier DPD - przedpłata Kurier DPD - przedpłata dostawa zazwyczaj w następny dzień roboczy od złożenia zamówienia Za darmo!
Kurier DPD - pobranie Kurier DPD - pobranie dostawa zazwyczaj w następny dzień roboczy od złożenia zamówienia Za darmo!
Paczkomaty InPost Paczkomaty InPost dostawa zazwyczaj w następny dzień roboczy od złożenia zamówienia Za darmo!
Paczkomaty InPost (Płatność przy odbiorze) Paczkomaty InPost (Płatność przy odbiorze) dostawa zazwyczaj w następny dzień roboczy od złożenia zamówienia Za darmo!

* Dla zakupów powyżej 199,99 zł darmowa dostawa!